MAGICKÁ SILA SUKNE

AK STE DOTERAZ NENOSILI SUKNE, PO DOČÍTANÍ TOHTO ČLÁNKU SI JU URČITE ZADOVÁŽITE A STAVÍM SA, ŽE NIE LEN JEDNU! ?


AKO NA MINIMALISTICKÝ OUTFIT?

Trend minimalistickej módy čoraz viac valcuje kolekcie popredných svetových návrhárov. Ak ste si mysleli, že minimalizmus sa rovná bielemu tričku a čiernym nohaviciam, vyvedieme vás z omylu. Váš outfit môže byť bez problémov minimalistický aj v krikľavo ružovej. Ako?


STYLISTA RADÍ: TOTO SÚ TOHTOROČNÉ TRENDY V PLETENINÁCH

Určite aj vy chcete na jeseň a zimu ostať v teplúčku a vyhnúť sa tak nepríjemným virózam, kvôli ktorým by ste si museli poležať zopár dní doma v posteli. Dnes sa už bez problémov dá obliecť teplo a navyše aj naozaj štýlovo! Poradíme vám, aké budú pleteninové trendy sezóny jeseň/zima 2019 a garantujeme vám, že tieto svetríky si nebudete chcieť ani vyzliecť!


AKO SI VYBRAŤ JESENNÝ ČI ZIMNÝ KABÁT?

Jeden kabát ku všetkému

Ak každý rok utrácate peniaze na nový zimný kožúšok či kabát, a hneď aspoň v dvoch či troch kusoch, a tento rok ste si povedali dosť, zaobstarajte si kúsok, s ktorým si úplne vystačíte! Áno, v tomto prípade budete musieť siahnuť po minimalistickom kabáte, ktorý nie len že bude základnej farby, no zároveň nebude pútať pohľady ani svojim strihom. Tento rok je v znamení maxi strihov a tento trend neminul ani kabáty. Našou voľbou číslo jeden je kabátik škoricovej farby, ktorá pristane každej pleti. Lichotivý strih sa zas postará o to, že sa vždy budete cítiť príjemne bez ohľadu na to, koľko ste toho na obed zjedli alebo čo skrývate pod kabátom. Korunovaný must have kúsok!


3 MUST HAVE KÚSKY JESENNÉHO ŠATNÍKA ÚSPEŠNEJ ŽENY

Každá z nás je úspešná svojim vlastným spôsobom. Jedna je kráľovnou vo svojej profesii, druhá je zas inšpiratívnou podnikateľkou a tretia napríklad mamou roka. Určite sú medzi nami aj také, ktoré to zvládajú 3 v 1. Podčiarknuť vašu osobnosť môžete aj novou jesennou kolekciou sezóny jeseň/zima 2019 a my vám navyše prezradíme, ktoré kúsky budú patriť k MUST HAVES!


K AKÝM KÚSKOM NAJLEPŠIE ZLADÍTE „UGLY SNEAKERS“?

Trend „ugly sneakers“ určite neunikol ani vám. Aj keď sme voči tomuto kúsku boli možno spočiatku trochu skeptickí, veď predsa len je to iná káva než vkusné loaferky či lodičky, no aj napriek počiatočným predsudkom sme si ich maximálne obľúbili. Nie len pre ich štýl a maximálne pohodlie, ale aj pre schopnosť ich skombinovať azda ku všetkému! Neveríte? My vás o tom radi presvedčíme!


VÁŠ OBĽÚBENÝ BUTIK A E-SHOP OD TERAZ POD NOVÝM MENOM: PRIVÍTAJTE NINA BUSSO

Ak ste sa už nazdávali, že sa s vašimi milovanými kúskami od Fashion GUIDE či Lara & Ruby budete musieť rozlúčiť, nemusíte sa báť, to by sme vám nespravili. Aj naďalej sa budeme v našich priestoroch starať o váš pocit ženskosti a dokonalosti, ktorý nájdete v podobe nášho šatstva. Môžete si byť istá, že nosením našich kúskov budete aj naďalej vyzerať jedinečne a tento osobitý štýl tak hravo podčiarkne vašu výnimočnú osobnosť.


„DIABOL NOSÍ PRADU“ ALEBO 4 OUTFITY DO PRÁCE, KTORÉ SI ZAMILUJETE

Patríte k tým ženám, ktoré sa radi páčia? Mysleli sme si. J  Už dávno neplatí, že výrazný make up či výrazné lodičky využijete len na výnimočné príležitosti a to, čo bolo kedysi považované za výnimočné, sa dnes považuje za akýsi štandard. Všetko však má svoje hranice a ak nechcete byť v práci ani za sivú myšku, no ani za extravagantnú pútačku všetkých pohľadov, nechajte sa inšpirovať!


AKO NOSIŤ LETNÉ KÚSKY POČAS SYCHRAVÝCH DNÍ?

Vieme, počúva sa to ťažko, ale leto nám pomaly končí. Dobrou správou však je, že sa už môžeme tešiť na jeseň plnú farieb, a to nie len v podobe lístia, ale aj farieb vo vašom šatníku. Ak sa ale letného šatníka nechcete úplne vzdať, nebojte sa ho zakomponovať aj do chladnejších dní. Ako na to? Nechajte sa inšpirovať!


AKO SI VYBRAŤ ŠATY PODĽA TYPU POSTAVY?

Veď to poznáte, vybrať si šaty, ktoré dokonale lichotia vašej postave, býva častokrát boj na dlhé trate. Jedny sú priveľmi dlhé, druhé naopak odhaľujú príliš a vy tak máte pocit, že všetky tie krásne katalógové kúsky vyzerajú dobre len na figuríne. Ale mýlite sa! Základom je poznať svoje prednosti, ale aj drobné nedostatky vašej postavy, a nimi sa tak pri výbere šatstva riadiť. A aby sme vám to čo najviac zjednodušili a vaše nákupy sa tak pre vás stali dovolenkou v raji, tu je našich pár trikov, ktoré určite musíte poznať! Nájdite si váš dokonalý štýl na mieru!


CHYSTÁTE SA NA SVADBU? TOTO SÚ TIE NAJLEPŠIE TIPY PRE NEVESTY, DRUŽIČKY, ALE AJ POZVANÉ

Svadba je veľká udalosť nie len pre novomanželov, ale prakticky pre každého, kto sa jej zúčastní. Preto sa na túto výnimočnú udalosť treba patrične pripraviť a ako inak, než taktiež vo veľkom! Či už sa v tento deň chystáte povedať so svojim drahým to čarovné a nezabudnuteľné „áno“, alebo si ako družička plánujete uchmatnúť svadobnú kyticu, tieto rady sa zídu každej z vás.