1. Trenčkot

Či už holdujete elegancii alebo naopak preferujete športové kúsky, trenčkot určite nechýba v šatníku ani jednej z vás. Ak ste sa už vášho jesenného kabátika „onosili“ a máte chuť na čerstvý vánok vo vašej skrini, novým trenčkotom nič nepokazíte. Vo svete módy majú tieto jesenné plášte zelenú už desiatky rokov. A niet sa čomu čudovať! Trenčkot vyzerá skvele k lodičkám no štýlovú divu z vás zas vyčaruje v kombinácii s teniskami. Túto sezónu budú opäť trendy oversized kúsky či obľúbený pánsky strih, a tak si po lete budeme môcť dopriať aj obľúbené karamelové Caffe Latte alebo poriadne čokoládový cheesecake. Spomedzi farieb v prípade trenčkotov kraľuje béžová, no nič nepokazíte ani kaki či bielou farbou. A úplne najlepšie spravíte, ak budete mať všetky!

Trenčkot
Trenčkoty
Trenčkot
  • Praktické maxi šaty

Aj vy milujete kúsky, ktoré môžete nosiť prakticky 24/7? Ráno si ich oblečiete do práce, neskôr na kávu s priateľkou, pokračovať budete na prechádzke s polovičkou až váš deň nakoniec zavŕšite pohárom dobrého vína v starom meste. Že takýto praktický kúsok nepoznáte? Tak v tom prípade ste ešte nevyskúšali naše košeľové maxi šaty. V práci budete za serióznu a formálnu, a večer sa zas zmeníte v štýlovú ikonu. My už svoje maxi šaty máme, a vy? V telovej farbe pre brunetky, a v čiernom prevedení zas zažiari každá blondínka!

Praktické maxi šaty
Praktické maxi šaty
  • Ostaňte v teplúčku

Jesenné rána vedia byť naozaj zradné. Aj keď počasie hlási príjemných 15 stupňov, cestou do práce si častokrát drkoceme zubami pri pár stupňoch nad nulou. To ale neznamená, že by ste sa mali vzdať nosenia šiat či sukní a upnúť sa len na nohavice. Zaobstarajte si ale kúsok, ktorý nielenže dobre vyzerá, ale vás aj príjemne zahreje. Úpletové šaty bez výstrihu budú preto voľbou číslo jeden. Dlhý rukáv a rozparok na sukni zaobalený v karamelovej farbe u vás a vášho okolia navodí atmosféru jesennej idylky. My ich najradšej nosíme s členkovými čižmičkami, no fantasticky budú vyzerať aj k teniskám či mokasínam.

Ostaňte v teplúčku
Ostaňte v teplúčku