Základom sú farby

Áno, základom sú farby. To však ale neznamená, že by sme mali na mysli len odtiene čiernej a bielej. Je síce pravdou, že tieto dve by mali byť základnou farbou vášho šatníka, no dá sa to aj inak. Farieb sa teda vôbec netreba báť. Jediné, na čo si musíte dávať pozor je ich počet. Vieme, že na sebe by sme nemali nosiť viac ako tri farby. Ak však chcete dosiahnuť maximálne ikonický minimalizmus, zmestite sa do dvoch. Alebo rovno do jednej! Skvelou voľbou sú preto kostýmy či komplety. Minimalizmus dnes už vôbec nemusí byť nudný, čo poviete?

Inšpiráciu nájdete na: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/kostymy-a-komplety/

Jednotnosť strihov

Druhým základným atribútom minimalistickej fashion sú strihy. Veď si to len predstavte, oblečiete sa celá do bielej, lenže na sebe budete mať zvonové nohavice, bielu maxi blúzku, biely klobúk a zaklincujete to bielymi vybíjanými topánkami. To sa vám asi na minimalizmus nepodobá, však? Stavte preto na čisté línie nie len strihov, ale aj materiálov. V jednoduchosti je krása a o tom predsa minimalizmus je!

Všetky krásne fashion kúsky nájdete tu: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/saty/

Minimalizmus: do práce aj na šport

Akonáhle si minimalistický štýl zamilujete, nebudete ho chcieť zameniť za iný. Ak sa ho nechcete za žiadnu cenu vzdať, no zároveň sa nechcete vzdať ani športu či ranných prechádzok so psom v pohodlných tepláčikoch, ulovte si v najnovšej kolekcii NINA BUSSO váš teplákový alebo úpletový komplet. Najlepšie bude vyzerať v základných farbách akými sú biela, sivá alebo telová. Ak ale aj vám aktuálne imponuje jeseň a všetky jej farby, vyskúšajte tehlovo červenú!

Všetky novinky nájdete tu: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/kostymy-a-komplety/