Letné maxi šaty

My sme si tento kúsok maximálne zamilovali, a čo vy? Nielen že strih maxi šiat pristane každému typu postavy, je pohodlný, šaty sa ľahko kombinujú, ale čo je podstatné, maxi šaty sú jedným z najhorúcejších trendov sezóny. V kombinácii s gladiátorkami či letnými čelenkami z vás behom sekundy vyčarujú tajomnú éterickú divu. Ak sa ich rovnako ako my nechcete tak ľahko vzdať, nemusíte! Vaše obľúbené maxi šaty skombinujte s klobúkom, ľahkou koženou či džínsovou bundou a váš outfit dotiahnete k úplnej dokonalosti tou správnou obuvou. Jeseň/zima 2019 sa bude niesť v štýle „cowboy boots“ a v kombínacii s maxi šatami budú tou najlepšou voľbou!

Z pláže priamo do ulíc

Nemáme síce na mysli plavky, ale ide o kúsok plavkám veľmi blízky. Plážové kimoná a tuniky sa stali letným must have kúskom a tento trend neunikol ani nám. Ak ste si mysleli, že odchodom z dovolenkového rezortu sa budete musieť vašich obľúbených tuník vzdať, mýlili ste sa. Skombinujte tento letný kúsok s roztrhanými džínsami, teniskami na flatforme a pre ikonický look doplňte kimono opaskom na pás.

Letné sukne

Áno, sukne sme síce nosili počas zimy už dávno pred tým, no teraz máme na mysli sukne, ktoré sa stali populárnymi len tento rok. Hovoríme o ľahkých, saténových materiáloch, ktoré sa objavovali doslova všade – od topov, cez sukne až po šaty. Napriek tomu, že ide o vskutku ľahký materiál, nebojte sa ho nosiť aj na jeseň! Stále viac platí, že čím viac kombinujete materiály a strihy, tým lepšie. K vašej saténovej či ľahkej plisovej sukni skombinujte hrubé pleteniny a nebojte sa ani vysokých čižiem. Ak si túto, na prvý pohľad, divokú kombináciu neviete predstaviť, zastavte sa u nás v butiku a vyskúšajte ju!

Tylové sukne alebo to najlepšie na záver

Tak tento štýl sa stal našim najobľúbenejším. Ak vám tylové sukne doposiaľ prišli nudné či príliš romantické, teraz sa pokúsime vaše predsudky zbúrať. Určite vám neuniklo, že už minulý rok k nám prišiel trend „chunky boots“ a ten s nami zotrvá aj v najbližšej sezóne. Ak ste vaše šnurovačky doposiaľ kombinovali len k džínsom, je najvyšší čas na zmenu. Kvetované šaty, sukne, jednoducho čokoľvek! Aj keď sa mnohým zdalo, že tylové sukne si už svoje roky slávy odžili, tento rok zažívajú svoj veľký come backnám sa v rebelských kombináciách páčia viac, než kedykoľvek pred tým.