Dámsky kabát
Dámsky kabát

Kabát ako nosný prvok celého outfitu

Ak patríte k tým ženám, ktoré nepreferujú módne výstrelky no zároveň si radi z času na čas zaobstarajú oblečenie či topánky, ktoré sa postarajú o „wow efekt“, tak túto sezónu stavte na kožúšok. Vďaka kabátiku z, prirodzene, umelej kožušinky môžete aj celú zimu nosiť jedny čierne nohavice a blúzku, a zakaždým budete vyzerať ikonicky. Oversized strih na kožúšku sa fantasticky hodí k nohaviciam, a v kombinácii so sukňou či šatami by vám nepekne mohol narušiť symetriu vašej postavy. Ak chcete váš look dotiahnuť k úplnej dokonalosti, obohaťte váš stajling o žltú baretku. Žltá v kombinácii so sivou je hriešne dobrá kombinácia!

Kabáty pre ženy

Elegancia v mestskom šate

Milujete prechádzky starým mestom, rannú kávu na ulici a neustále ste v pohybe? Ak do toho ešte väčšmi milujete módu, potrebujete kúsok, ktorý bude nie len že praktický, ale aj na parádu. V tom prípade majú zelenú farebné kabáty alebo aj kabáty, kde sa krásne kombinujú materiály či vzory. Tak máte záruku, že na vašich potulkách ostanete príjemne v teplúčku, no zároveň budete, už štandardne, vkusne štýlová.

Takýto typ kabátov vynosíte tak k športovým šnurovačkám, ako aj ku kozačkám.

Elegantné kabáty

Pred tým, než sa ochladí

Ak si prípravu na zimu nechávate na poslednú chvíľu, a skôr nakupujete aktuálne trendy, tou najlepšou voľbou bude trenchcoat. Ak ho ešte vo vašom šatníku nemáte, túto sezónu nespravte tú istú chybu. Trenchcoat zaručene vynosíte aj  rok či o dva, nakoľko patrí k jedným z módnych evergreenov. Túto nesmrteľnú eleganciu môžete kombinovať nie len k elegantným outfitom, ale dnes sa už bez problémov nosí napríklad aj k teplákovým kompletom. J

Jesenné kabáty

Krásne jesenné a zimné kabáty nájdete na:

https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/kabaty/