Pre vysoké a štíhle ženy

Jedna ženy by povedala, že aký už len vy môžete mať problém s výberom dokonalého strihu šiat. Vy ale určite dobre viete, že napríklad dlhé a široké sukne nie sú vašou šálkou kávy. Ako jedna z mála žien si ale s prehľadom môžete dovoliť ukázať nohy a dokonca sa aj obliecť do priehľadnejších materiálov. Ak sa chystáte na výnimočnú príležitosť, akou je svadba alebo napríklad aj ples, zabaľte sa do závanu noblesy! Ikonicky budete vyzerať v dlhých šatách úzkeho strihu. A aký je náš módny tip? Ak ste tak doteraz nespravili, vyskúšajte overal! S vašou postavou tým trafíte do čierneho a budete vyzerať skvele.

Šaty pre drobnú a štíhlu postavu

Vašou voľbou číslo jeden by mali byť mini šaty s vhodným výstrihom, čím predídete deformácii vašej postavy. Siahnuť môžete aj po volánoch, či šatách atypického strihu. Ak ale chcete vášmu outfitu dodať skutočný šmrnc, oblečte sa do sakových šiat pánskeho strihu.

Pre športovkyne s atletickou postavou

Chcete vašej postave dodať ženskosť? Každá máme občas problém s tým, ako efektívne zvýrazniť našu zvodnú – ženskú figúru. Ak vás trápia širšie ramená a chýba vám úzky driek, riešením sú obtiahnuté šaty! Voľným strihom by ste si naopak mohli pridať pár kíl navyše. Preto siahnite po takom kúsku, ktorý sa od pása rozširuje a vo vrchnej časti zakrýva ramená. Ak patríte k odvážnejším, nebojte sa siahnuť aj po výraznejšom, extravagantnom kúsku. Vaša postava tak vynikne ako nikdy pred tým.

Šaty pre športovkyne s atletickou postavou
Šaty pre športovkyne s atletickou postavou

Postava s výraznými krivkami – presýpacie hodiny

Minimálne my vám vašu postavu určite závidíme! Veď ktorá z nás by nechcela širší hrudník, osí driek a ženské boky? Vašu ženskú postavu dokonale zvýrazníte šatami rovnakého, a teda taktiež ženského, strihu. Skvelou voľbou je preto široká sukňa, ale aj aj kostýmové komplety so zvýrazneným pásom. Nechajte sa inšpirovať a zažiarte! Vašu ženskosť ešte viac podčiarknú  kvetinové vzory ale aj čipka.

Šaty na postavu s výraznými krivkami - presýpacie hodiny
Šaty na postavu s výraznými krivkami – presýpacie hodiny

Obrátený trojuholník – postava v tvare jabĺčka

Disponuje vaša postava širokými ramenami, väčším bruškom a naopak úzkymi bokmi? Pre váš typ postavy sú ideálne šaty, ktorými si vaše plecia opticky ešte viac nezväčšíte. Oblúkom sa preto vyhnite volánom či riaseniu vo vrchnej časti šiat a červenú majú aj obtiahnuté šaty. Tým najlepším kúskom vo vašom šatníku sa naopak stanú šaty áčkového strihu.

Dámske šaty na všetky typy postavy si môžete pozrieť tu:

https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/saty/