So zreteľom na počasie

Ani vy ste nečakali, že začneme práve týmto bodom? Počasie sa častokrát stáva kameňom úrazu našich dokonalých, týždne dopredu pripravených, outfitov. Veď predsa neoblečiete si tie nádherné púdrovo ružové šaty s vlečkou do dažďa, je tak? Jeseň býva nevyspytateľná a tak radšej zainvestujte do zemitejších, tmavších farieb. Ak sa vlečka zašpiní, nebude to tak byť do očí ako v prípade svetlejších odtieňov. Dlhé roky kraľuje vínovočervená, ktorá pristane brunetám, a zelenú dostáva aj zelená! Tá nesmierne pristane blondínam a svetlým typom.

Inšpiráciu nájdete na: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/vecerne-saty/

Šaty podľa veku

Nie len počasie „určuje trendy“, ale je tým aj náš vek. Určite nechcete, aby na vás ľudia upierali pohľady pre nevhodný výber šiat. Dámy v tom najkrajšom veku, po štyridsiatke, by mali siahnuť po tmavších farbách, no dovolené sú aj žiarivé farby, ak sa naopak vyhnete hlbokým výstrihom, holým ramenám, či šatám ako „pre princezné“. Platí pravidlo, že šaty by mali pútať pozornosť len jedným svojim prvkom.

Mladšie dámy si zas môžu dovoliť poukázať na svoje krivky a odhaliť aj o niečo viac. Samozrejme, všetko s mierou, a ak už zvolíte šaty s hlbokým výstrihom, vyhnite sa ich krátkej dĺžke.

Inšpiráciu nájdete na: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/vecerne-saty/

Šaty, ktoré vynosíte

Aj vám býva častokrát ľúto, že tie nádherné šaty si oblečiete len raz, nanajvýš dvakrát? Jednou možnosťou, ako ich nenechať zapadnúť prachom je nosiť ich po byte.. Nie, to sme len žartovali. Kúpte si kúsok, ktorý je vhodný na viacero príležitostí alebo skúste niečo úplne nové. Počuli ste o šatách „transformerkách“?Existuje hneď niekoľko možností, ako ich nosiť. A nie len to! V butiku NINABUSSO si vyberiete aj z rôznych farieb. Šaty preto vynosíte v každom veku a čo je podstatné, zaručene ich využijete aj na viacero, pre vás dôležitých a významných, udalostí.

Všetky farebné kombinácie šiat Transformers nájdete na: https://ninabusso.sk/?post_type=product&s=Transformers

Zabudnite na koženku!

Veríme, že vás sa toto módne faux pas netýka, no keby náhodou áno, nemôžete povedať, že sme vás nevarovali! J Jedným z najhorších módnych prehreškov je takzvané „zabitie“ vášho nádherného stajlingu a šiat nevhodnou bundičkou či plášťom. Mladé ženy zväčša siahnu po koženej bunde mysliac si, že „tá sa hodí ku všetkému“. Áno, pokiaľ chcete dosiahnuť rebelský mestský look dá sa fantasticky skombinovať aj k elegantným outfitom, no skombinovať ju k róbam je už trošku príliš. Siahnite preto po ľahkom krátkom kožúšku, ktorý vášmu výzoru ešte viac pridá na noblese a zároveň ju vynosíte aj počas všednejších dní.

Inšpirovať sa môžete na: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/kabaty/