Šaty pre nevestu

Aj vy o svojich svadobných šatách snívate už prakticky od detstva? Do vášho vysneného výberu sa teda starať nebudeme. Predsa len, každá má inú predstavu a čo je podstatné, každá máme iný vkus. Jedny milujú snehobielu klasiku, iné zas podliehajú módnym trendom a pre niektoré je biela farba už len prežitok. Či už je to u vás akékoľvek, existuje jedna vec, na ktorú si spomenieme až na poslednú chvíľu. ŠATY PO POLNOCI! Respektíve, vôbec sa do nich neprezliekame až po polnoci, ale hneď ako sa v upnutých a ťažkých svadobných šatách už nedá vydržať. Práve preto by pre vás „popolnočné“ šaty mali byť akýmsi vykúpením. Čo to znamená? Určite siahnite po kúsku, ktorý sa postará o váš komfort, no zároveň z vás spraví štýlovú divu. Nemusíte sa striktne držať bielej farby, no určite sa vyhnite tmavým a ťažkopádnym farbám. Aké sú naše inšpirácie?

Nezabudli sme ani na družičky

Ak ste nevesta a chcete mať svoje družičky pod kontrolou, základom je zladiť ich do jednej farebnej línie. Nemusíte sa ale striktne držať toho istého tónu, no určite nenechajte jedny šaty „kričať“ viac, než druhé. Zároveň myslite na to, že každá z vašich družičiek disponuje inými proporciami a vy predsa nechcete, aby sa jedna z nich cítila nekomfortne kvôli zle padnúcemu strihu šiat. Vyberte im preto UNIVERZÁLNY KÚSOK s nádychom noblesy, ktorý lichotí každému typu postavy. Z našich skúseností sú preto tou najlepšou voľbou šaty „Transformers“. Ide o šaty, ktoré sa dajú nosiť na viacero spôsobov a každá z vašich družičiek si tak môže zvoliť štýl jej najbližší. Prakticky budú všetky odeté v jedných a tých istých šatách, lenže každá v nich bude vyzerať inak. No každá skvele. Výborne budú vyzerať aj vaše svadobné fotografie a vedzte, že na takúto svadbu, ktorá je premyslená do posledného detailu, nikto z vašich hostí nezabudne!

Šaty v rôznych farbách a 20 spôsoboch viazania nájdete aj u nás.

Na svadbe ako hosť

Tak vy ste to úplne vyhrali! Nemusíte sa nikomu prispôsobovať a zladiť sa musíte tak jedine s partnerovou kravatou. Z výhody sa ale môže stať aj nevýhoda. Z obrovského výberu krásnych šiat môže byť ťažké si vybrať, a tak sa predovšetkým riaďte podľa toho, čo pristane vašej postave. Tomu, ako si vybrať šaty podľa typu postavy, sme sa venovali už v predošlom blogu a tak sa teraz môžeme zamerať skôr na to, ako byť trendy. Vaše šaty by v žiadnom prípade nemali zatieniť nevestu, a tak sa vyhnite bielej farbe (pokiaľ to nie je svadobný dresscode všetkých hostí) no stopku má aj čierna. Vyhýbajte sa šatám s veľkým výstrihom a krátkym dĺžkam, ktoré sú na takého príležitosti vyslovene nevhodné. Luxusne budete vyzerať napríklad v kráľovsky modrej či zelenej, ale naďalej ostáva „horúcou“ farbou aj červená. Pokiaľ šaty vôbec nie sú vaša šálka kávy, stavte na overal či kostým.

Štýlovo na posvadobný obed

Váš výnimočný čarovný deň nebude trvať večne, aj keby sme si to určite všetky želali. Na druhý deň po svadbe nenechajte nič na náhodu, a únavu či kruhy pod očami skryjete dokonalým outfitom! Nik z vás nespustí oči, ak aj na druhý deň zvolíte bielu farbu. O bezchybnú eleganciu sa postará šik trendy kostým, pri ktorom už ani nemusíte riešiť doplnky. Váš kostým môžete obohatiť štipkou rebélie a obuť si k nemu tenisky. Veď po pretancovanej noci aj vaše nohy potrebujú oddych a navyše vám to ani len trošku neuberie na štýle, práve naopak! J