Od pondelka do piatku

Vyzerať v práci šik je jedna vec, no nič netreba preháňať. Ak sa nechystáte na schôdzku či neplánujete obed so šéfom, siahnite po praktickejších a pohodlnejších kúskoch. Nemusíte mať predsa každý deň boľavé nohy z lodičiek a taktiež môžete vyzerať nesmierne elegantne. Ako na takýto outfit? Vyskúšajte pleteninové šaty, v ktorých rozhodne nebudete pôsobiť nastrojene a ani sa tak nebudete cítiť. Šaty doplňte mokasínami a k úplnej dokonalosti váš outfit dotiahnete aplikovaním brošne. Ako stvorený outfit na rozospatý pondelok.

Šaty do práce od pondelka do piatka
Šaty do práce od pondelka do piatka

Na neformálny obed

Určite to poznáte aj vy. Nie každé pracovné stretnutie je výsostne pracovné a tak sa stalo zvykom si namiesto striktne formálnych jednaní medzi 4 stenami radšej zájsť na dobré jedlo. Pokiaľ neplánujete večeru s klientom ale chystáte sa na brunch či obed, uvoľnenú atmosféru perfektne podčiarknete vašim pohodovým no ležérnym outfitom. Ale pozor, nemáme na mysli tepláky! Siahnite po košeľových šatách, v ktorých sa vďaka ich perfektne padnúcemu strihu budete cítiť výborne. Nebudete zbytočne pútať pozornosť hlbokým výstrihom či krátkou sukňou, ale namiesto toho si vašou profesionalitou a uhladeným lookom získate pozornosť a uznanie. K šatám si môžete obuť lodičky, no pokojne vyskúšajte aj aktuálne veľmi trendy – členkové cowboy boots. Úspech zaručený!

Košeľové šaty na neformálny obed
Košeľové šaty na neformálny obed

Na služobku

Obliecť sa elegantne ešte aj na cesty môže dať naozaj zabrať. My sme si ale opäť poradili aj s týmto ťažkým orieškom. Už niekoľko mesiacov sa vo svete módy drží trendy „co ord setov“ a teda šatstva pozostávajúceho z dvoch alebo troch kúskov oblečenia. Že to s pohodlím nemá nič spoločné? Mýlite sa. Len u nás nájdete pohodlný, no elegantný, set pozostávajúci z 3 kúskov. O ležérny look sa postará komplet telovej farby, ktorý si už nepýta žiadny ďalší doplnok navyše. O dramatický look sa postarajú čierne slnečné okuliare. Len pozor, aby si vás potom niekto nezmýlil so svetovo známou celebritou.

Šaty na služobku
Šaty na služobku

Na drink s kolegami

Aj keď by si nejeden myslel, že tu si už môžete obliecť čokoľvek, nie je tomu úplne tak. Oblečte sa tak, aby vaše oblečenie vystihovalo vaše pracovné zaradenie a nespôsobili ste kolegom šok tým, že by vás zrazu videli v zle padnúcich džínsoch a starom tričku. Nechcete si predsa zmariť vašu povesť či rešpekt. Ale keďže nie ste v práci a je čas sa zabaviť, môžete si dovoliť odvážnejší kúsok a výraznejšie farebné kombinácie. Tou správnou voľbou budú šaty vínovej farby, ktoré počas týždňa vynosíte aj ako tuniku k nohaviciam.

Šaty na drink s kolegami
Šaty na drink s kolegami