https://ninabusso.sk/shop/sukna-lupe-long-cierna/

OVLÁDAME MUŽOV AJ VĎAKA SUKNIAM?

V minulosti boli sukne nezameniteľnou súčasťou žien a ich nosenie má význam – a to nie len estetický! Sukňa totiž dodáva žene energiu, umocňuje jej príťažlivosť a pomáha jej ovládať, dokonca až ovládnúť muža!

https://ninabusso.sk/shop/sukna-lupe-long-modra/

Toto tvrdenie Vám príde možno príliš éterické, no skúste sa nad tým zamyslieť. Ženy v minulosti nosili takmer iba sukne, pretože sa tak prirodzene spájali so Zemou, odkiaľ žena čerpá energiu. Od mužov sa líšime nie len pohlavím, ale aj energiou. Kým mužská energia prichádza z vesmíru (preto majú muži širšie ramená), ženská energia vychádza zo Zeme (širšie boky). Hromadí sa v maternici a napĺňa ženy láskou, nežnosťou a citlivosťou. Muži tento orgán nemajú, a tak túto energiu získavajú od ženy počas sexuálnych radovánok ?

Ak si žena oblieka nohavice príliš často, uzatvára kanál spojenia so Zemou, blokuje pohyb energie a svoju svätyňu necháva prázdnu! Má málo energie pre seba a nemá sa o čo deliť a čím posilňovať svojho muža!

ČO DOKÁŽE DLHÁ SUKŇA?

Dlhá sukňa po zem vytvára kužeľ, ktorý pomáha viesť a zhromažďovať veľmi potrebnú energiu pre ženu. Kónický tvar sukne (dole sa rozširujúci) sa pri pohybe pohojdáva a točí a tým pomáha žene zbierať energiu zo Zeme. Vytvára ochranný kruh a chráni ženské sexuálne centrum! ?

https://ninabusso.sk/shop/sukna-lupe-long-bezova/

PRAVIDLÁ OBLIEKANIA A VYZLIEKANIA SUKNE!

A áno, aj obliekanie a vyzliekanie má podľa našich predkov pravidlá! A keď už to chceme vyskúšať, musíme to robiť správne ?

Obliekať aj vyzliekať sukňu by sme mali cez hlavu a nikdy nie cez nohy. Zahalíme sa tak celé do sily Zeme, vďaka ktorej sa stávame ženskejšie, spokojnejšie, šťastnejšie A PRÍŤAŽLIVEJŠIE pre mužov! ?

ZA POKUS TO URČITE STOJÍ!

Ktorá to nevyskúša na vlastnej koži, nemôže vedieť, či ide len o fantazírovanie alebo o fakt! ? Niektoré veci sú očami neviditeľné, no skrátka fungujú! Určite nič nepokazíte tým, keď budete nosiť sukne, alebo šaty častejšie a ak to bude fungovať, budeme mať z toho nesmierne dobrý pocit! ?

https://ninabusso.sk/shop/sukna-lupe-long-zelena/

Ďalšie krásne sukne si môžete pozrieť a zakúpiť tu:

https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/sukne/