Zvierací vzor, prúžky či geometria

Áno, zvierací vzor, ktorý sme si obľúbili v lete, s nami zotrvá aj s príchodom chladnejšieho počasia – v podobe kardigánov a svetríkov. Už v predošlých blogoch sme si spomínali, že módne kolekcie valcujú maxi strihy a tak kombináciou predĺženého kardigánu a zvieracieho vzoru trafíte do čierneho! Kardigán najlepšie vynikne s koženou bundičkou, ktorú počas obedňajšieho teplého počasia ľahko zhodíte. Ak ste sa už zvieracieho vzoru presýtili, vyskúšajte iný! Trendy je aj geometria, prúžky alebo aj bodky. Nech žijú vzory!

Inšpirujte sa na: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/svetre/

Kardigáne a svetre

Pleteninové komplety

Komplety so sebou nesú hneď radu výhod – zakaždým ste perfektne zladená, pôsobia uhladene a elegantne a navyše patria k horúcim trendom. Prečo si teda jeden nezaobstarať? Zabudnite ale na letné crop-topy a siahnite po niečom praktickejšom. Na jesenné prechádzky parkom si oblečte pletený komplet červenej farby, ktorá patrí k top farbám jesene. A čo je na dvojdielnych kompletoch to najlepšie? Jednotlivé časti vynosíte aj zvlášť, a tak váš šatník prakticky obohatíte hneď o niekoľko nových outfitov a kombinácií.

Inšpirujte sa na : https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/kostymy-a-komplety/

Úpletové šaty

Tak tento trend patrí azda k jedným z našich najobľúbenejších. Pletené hrejivé šaty lichotia každej postave a navyše si ich môžete obliecť aj k šnurovacím workerom, ale aj k čižmičkám na podpätku. Okrem toho, že sú praktické, sa aj tento rok dostali do pomyselnej top 10 zimných must have kúskov a tak by vo vašom šatníku už dupľom nemali chýbať. Skvelou voľbou budú šaty v neutrálnych farbách, ku ktorým zvolíte výraznejšie doplnky, alebo aj farebnú baretku či klobúk. Začnite svoj deň s úpletovými šatami v prací, pokračujte s kamarátkou na obede, neskôr si zamilujte ich pohodlie a štýl pri venčení vášho domáceho miláčika a na záver dňa sa len prezujte do podpätkov a vyrazte s polovičkou na víno. Tak, milé dámy, ktoré budú tie vaše?

Inšpirujte sa na: https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/saty/