Taká je NINA BUSSO! Váš obľúbený butik a e-shop s citom pre krásu. Dokonalá móda pre inteligentné ženy.

Aj naďalej pre vás budeme starostlivo vyberať kúsky, ktoré nie sú bežne dostupné a ako jedny z mála staviame NA KVALITE, NIE KVANTITE. Zameriavame sa na talentovaných návrhárov z okolitých krajín, ktorých originálnu produkciu nenájdete na slovenskom trhu. Odmietame princípy fast fashion a namiesto toho sa každá naša kolekcia môže pýšiť výlučne európskou výrobou, a šatstvo tak naskladňujeme a došívame len podľa potreby. Z toho dôvodu si na vaše šaty, ktoré v tej dobe nemáme skladom, aj  naďalej budete musieť počkať 1,5 až 2 týždne. Staviame na osobitom prístupe a komunikácii s každou jednou z vás, a tak vám s výberom radi pomôžeme nie len osobne v našom butiku, ale aj prostredníctvom sociálnych sietí. Už teraz sa tešíme na vaše ďalšie návštevy či správy.

Kto stojí za NINA BUSSO?

Vášeň pre módu a chuť vytvoriť niečo nové – presne také boli naše začiatky. Z pôvodnej malej myšlienky sa postupne stala veľká vec, ktorá je pre nás už dnes skôr srdcovou záležitosťou. Nie sme a ani nie je našim cieľom vytvoriť sieť obchodov. Našim cieľom je vytvoriť miesto pre všetky inšpiratívne a cieľavedomé ženy, kde sa chcú cítiť výnimočné a zároveň miesto, na ktorom sa vyzdvihne ich krása. NINA BUSSO je projekt na celý život, je pre nás akýmsi poslaním, je pre nás ako rodina. A aj preto náš butik nesie meno toho, čo je nám najmilovanejšie.

Predstavujeme vám NINA BUSSO, dcéru a takisto životnú lásku Oľgy Bušo, podnikateľky roka 2017.

Nina Busso a Oľga Busso

Prečo zmena značky?

Nejde o žiadnu zmenu, pretože náš cit pre módu a tovar ostáva nezmenený. Viete, že s našimi kúskami sa spája aj istá dávka exkluzivity, ktorá si zaslúži exkluzívne meno. NINA BUSSO – šaty, ktoré si nebudete chcieť nikdy vyzliecť. Prechodom na nové meno vám to zároveň pri vašich nákupoch ešte viac zjednodušíme – po novom u nás nenájdete len kúsky z Fashion GUIDE, ale doplníme aj tovar z Lara & Ruby a dokonca pribudnú aj naše vlastné kúsky. Už dnes ich ponúkame pár pod vlastným názvom, a chystáme sa pokračovať!  Širšia ponuka a nové exkluzívne meno, ktorým sa budete chcieť pochváliť všetkým kamarátkam. My hrdo nosíme NINA BUSSO, a vy?