Každá žena túži byť krásna.

Každá žena túži nosiť šaty, v ktorých sa bude cítiť dobre sama so sebou.Sme však zahltení množstvom značiek, množstvom obchodov a niekedy je náročné pobehať všetky obchody, aby ste našli to, čo sa nazýva „láska na prvý pohľad“ . Preto je tu NINA BUSSO – sprievodca svetom krásy.

Nie sme módna značka, ani sieť obchodov.

Sme tými, ktorí pre Vás hľadajú originálnu, krásnu a dostupnú módu v Európe.

Zameriavame sa na talentovaných návrhárov z okolitých krajín, ktorých originálnu produkciu nenájdete na slovenskom trhu. Súčasne limitujeme počet kusov, ktoré na trh dodáme, aby sme nielen výberom návrhárov, ale aj počtom kusov zabránili tomu, aby ste svoje šaty uvideli na inej žene (každá vieme, aké je to nepríjemné).

Pri výbere návrhárov dbáme primárne o to, aby materiály, strihy a spracovanie boli skutočne kvalitné. Modely, ktoré Vám my dodáme zaručene nepochádzajú z ázijských krajín. Sú vyrábané výhradne v európskych krajinách.

Týmto sa líšime od bežných obchodov s oblečením. Súvisí to však s našou politikou jedinečnosti. Nechceme a nebudeme vyrábať šaty sériovo (a držať z nich veľa kusov niekde na sklade). Šiat dodávame malé množstvo – ich počet limitujeme.

Len šaty, ktoré dobre sadnú, Vám budú skutočne  svedčať.

Náš tím

Náš tím

Baví nás robiť Váš svet krajším a dúfame, že je to vidieť! ;)